Tarihçe

1995 Yılında Bilgisayar ve Yazılım hizmetleri vermek amacı ile kurulan firmamız 2004 yılı ile birlikte kurumsallaşma sürecine girerek faliyet gösterdiğimiz dallarda ayrı ayrı kurumsal kimlikler sahibi oluşturmuş. Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce projeyi başarı ile tamamlamış ve halen hizmet verdiği bütün sektörlerde yeni ürünler ve projeler üretmektedir.

Günümüzekadar sürdürdüğümüz uyumlu çalışma prensibleri ve değişimi destekleyen anlayışımız ile inovaktif çözümler üreterek müşteri ve danışanlarımıza teknoloji ve kurumsal çözümler alanlarında yol göstermeye , her müşteri ve danışanımızdan aldığımız deneyim ile bu deneyim ve bilgimizi sektöre aktararak kalıcı hale getirmeye çalışıyoruz


Vizyon

Teknoloji kelimesinin Karşılığını tam anlamı ile veren ve işletmelerin teknoloji ile ilgili bütün kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak KURUMSAL ve YETKİN kadrolar sahibi olarak sektörde yerini almak

Misyon

SEBİM, arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı; Yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına.. Önce müşteri memnunuiyeti, sonra kâr anlayışı ile Müşterilerine kaliteli ve Satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır.. SEBİM yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular..

HEDEF KİTLEMİZ

Orta ve Büyük ölçekli ,Konusunda lider yada lideliği hedefleyen , Kurumsal Yapıda yada Kurumsallaşmayı Hedefi olan , Rekabetçi Üstünlüğe sahip yada korumaya çalışan , Vizyon Sahibi Kadroları olan bütün işletmeler..


Şirketinizin büyümesine katkıda bulunmak ; bizim de büyümemizi sağlayacaktır...